Life
17551 prikaza

Nikad viđeni dokumenti o 36 sekundi iz pakla Černobila

Komentari 18 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • CMB 15:40 16.Lipanj 2020.

    Moje mišljenje jest da je sve to bila plairana uvertira od strane onih koji su već bacili atomsku bombu za rušenje prvotno Jugoslavije, zatim SSSR, Češkoslovačke, Libije, Sirije ...

  • Avatar izvidnik1
    izvidnik1 14:57 06.Lipanj 2020.

    bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

  • porzodardu 03:54 06.Lipanj 2020.

    Vеčегаs sam slоbоdna Želitе li рорiti piće, кliкnite vеzu dа biste рrоnašli moj рrofil s telеfonskim brojem  ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ cutt.ly/NyvKMnJ

  • porzodardu 03:54 06.Lipanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ cutt.ly/NyvKMnJ

  • Avatar izvidnik1
    izvidnik1 18:14 04.Lipanj 2020.

    bestZlolinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko je i zašto ih je počinio. Jel tako da osuđuješ. Pa nisi valjda dvoličan i nemaš dvostruka mjerila?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.